سبد خرید 0 حساب کاربری

شرایط گارانتی

استرداد، تعویض، گارانتی و خدمات پس از فروش محصول

 

تعاریف:

استرداد ۲ روزه: به معنی انصراف مشتری از خرید و بازگشت مبلغ محصول به حساب مشتری می‌باشد.

تعویض ۷ روزه: در صورتیکه محصول خریداری شده دارای ایرادی باشد که به تایید کارشناسان مدیاگلد برسد، مشتری می‌تواند محصول را تعویض و در صورت عدم موجودی درخواست محصول مشابه نموده و یا مبلغ پرداختی را از مدیاگلد عودت نماید.

گارانتی تعمیرات یکساله: در طول یکسال استفاده چنانچه محصول خریداری شده دچار ایراد فنی شود که به تایید کارشناسان مدیاگلد برسد، مدیا گلد به صورت رایگان محصول مورد نظر را تعمیر خواهد نمود.

خدمات پس از فروش سه ساله: پس از اتمام دوره گارانتی یکساله، محصول خریداری شده مشمول سه سال خدمات و تعمیرات با پرداخت هزینه خواهد شد.

 

شرایط:

محصولات سفارشی شخصی‌سازی شده (پلاک اسم و موارد مشابه) مشمول استرداد ۲ روزه و تعویض۷ روزه نخواهند بود.

محصول برگشتی جهت استرداد و تعویض می‌بایست در شرایط اولیه خود به همراه بارکد، بسته بندی، فاکتور فروش و سایر متعلقات مرجوع شود.

در صورت آسیب دیدن محصول توسط مشتری، امکان استرداد ۲ روزه و یا تعویض ۷ روزه وجود نخواهد داشت.

هزینه حمل محصول برگشتی به عهده مشتری میباشد و یا مشتری میتواند محصول برگشتی را به صورت حضوری تحویل دهد. در دوره تعویض ۷ روزه چنانچه ایراد فنی به تایید کارشناسان مدیاگلد برسد، هزینه عودت محصول به عهده مدیاگلد می‌باشد.

مشتری محترم می‌بایست در هنگام تحویل، محصول را به دقت کنترل و از سالم بودن آن اطمینان حاصل نماید. در صورت مشاهده هرگونه ایراد ضمن خودداری از دریافت بسته، شرکت مدیاگلد را مطلع نماید. در غیر این صورت حق ایراد هرگونه ادعایی را از خود سلب می‌نماید.

در صورت ضربه و فشارهای فیزیکی، مجاورت مایعات، مواد شوینده، مواد اسیدی، شسشتوی محصول، ریختن رنگ و مواد آرایشی، پاره‌گی عمدی، حرارت و به طور کلی هرگونه استفاده ناصحیح از محصول، گارانتی ابطال خواهد شد.